Neden DETROX

Arge ve İnnovasyon

Arge ve İnnovasyon

Detro Healthcare olarak yeni teknolojileri takip ediyor, hijyen ve dezenfektan alanında çeşitli sektörlerin gelişen ve değişen ihtiyaçlarını karşılamak için, deneyimli ve yetkin Ar-Ge ekibimizle sürekli ürün araştırma ve geliştirmelerimize devam ediyoruz.

Üretim ve Kalite

Detro Healthcare olarak üretim standartlarımızı en üst seviyede tutarak ürünün kalitesini sağlamaktayız.

Üretim ve Kalite
Dünya'da Detrox

Dünya'da Detrox

Ülkenin önde gelen hastanelerinin resmi tedarikçisi olan firmamız, global pazarda da Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde 60’tan fazla ülkede satış-pazarlama ve satış sonrası hizmet faaliyetlerine devam etmektedir.

Detro Healthcare Kurumsal Tanıtım

Sektörde uzun yıllara dayanan bilgi, deneyim ve birikime sahip Detro Healthcare Kimya Sanayi A.Ş. insana değer ve saygı prensibiyle sektörde yer alarak, entegre dezenfeksiyon çözümlerini Detrox markasıyla kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Detrox, ürün geliştirme ve üretim süreçlerinin tamamında doğaya saygıyı ön planda tutarak sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktadır. Detrox, verdiği kurumsal eğitimler, katıldığı kongreler ve fuarlarla hem müşterilerinin hem çalışma ekibinin hijyen ve dezenfeksiyon konusundaki bilgilerinin güncelliğini ve gelişimini sağlamaktadır.

Fuar & Etkinlikler

17Kas
EUROTIER-2020
  • HANNOVER ALMANYA
  • 17 - 20 Kasım 2020

EUROTIER-2020

26May
  • CROCUS EXPO MOSKOVA / RUSYA
  • 26 - 28 Mayıs 2020

VIV RUSSIA

SERTİFİKALAR

Dezenfektan üretimini “temiz oda” koşullarında gerçekleştiren firmamız, tesis ve ürün kalitesini uluslararası standartlardaki sertifikalarıyla sağlamaktadır.

Teklif Al

Formu doldurarak size özel ve hızlıca teklif alabilirsiniz.

Ürün Ara