Detro Healthcare

Sektörde uzun yıllara dayanan bilgi, deneyim ve birikime sahip Detro Healthcare Kimya Sanayi A.Ş. insana değer ve saygı prensibiyle sektörde yer alarak, entegre dezenfeksiyon çözümlerini Detrox markasıyla kullanıcılarının hizmetine sunmaktadır. Detrox, ürün geliştirme ve üretim süreçlerinin tamamında doğaya saygıyı ön planda tutarak sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktadır.

Detrox, verdiği kurumsal eğitimler, katıldığı kongreler ve fuarlarla hem müşterilerinin hem çalışma ekibinin hijyen ve dezenfeksiyon konusundaki bilgilerinin güncelliğini ve gelişimini sağlamaktadır.

Sorumluluklarımız

Detrox, üretimlerinin tüm süreçlerinde çevreye duyarlı bir şirkettir. Tüm üretim stratejilerimiz kalite, güven ve çevre duyarlılığı üzerine kurgulanmıştır.

Misyonumuz

Hijyen ve dezenfeksiyon sektōrüne Ar-Ge, üretim ve satış faaliyetlerini entegre ederek gelişmek, Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini uluslararası standartlarda karşılamak, Faaliyetlerimizi çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, Hijyen ve dezenfeksiyon sektōründeki ulusal gelişmelere katkıda bulunmaktır.


Vizyonumuz

Detrox, tüm ekibiyle birlikte büyümeyi, müşterileriyle bütünleşerek sektöründe ulusal ve uluslararası alanda sōz sahibi bir marka olmayı, çalışanlarıyla birlikte kârlılığını ve verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Detrox olarak temel prensibimiz çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, her zaman AR-GE çalışmaları ile kendini ve ürünlerini geliştiren bir şirket olmaktır.

Şirket Kültürümüz

Değişim ve gelişime açık, müşteri ve kalite odaklı, öncü ve örnek, doğru ve dürüst iş yapan, güven veren, sahiplenen ve özverili, ekip çalışmasına inanan bir şirket olmaktır.